Już w listopadzie kolejna konferencja Lider Technik Osłonowych.
Chcesz być na bieżąco? Chcesz zyskać bilet w przedsprzedażowej cenie?

Zostaw nam swój e-mail!

Konferencja dla firm instalujących
i produkujących osłony okienne i tarasowe

Dziękujemy za udział w edycji 2018

kolejna edycja: listopad 2019.

Pierwsza konferencja Lider Technik Osłonowych już za nami! Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło najważniejszych, znakomitych specjalistów branży technik osłonowych. Merytoryczne dyskusje, interesujące i inspirujące wykłady na temat najnowszych trendów w technikach montażu, tworzenia projektów i wizualizacji 3D, ale także strategii budowania marki, komunikacji marketingowej i social media oraz aspektów prawnych – to wszystko stanowiło o wartości naszego wydarzenia, podczas którego nie zabrakło również ożywionych rozmów w kuluarach i networkingu. Na koniec Gala i wręczenie wyróżnień Lider Technik Osłonowych, które potwierdzają profesjonalizm i rzetelność firm z branży.

Przebieg konferencji

Jak skutecznie budować markę małej firmy?

Prowadzący: dr Krystian Dudek, właściciel Instytutu PUBLICO, trener, szkoleniowiec, Prezes Polskiego Stow. PR, Dyrektor Instytutu DziKS Humanitas

Pokaż klientowi o czym mówisz.
Wizualizacje 3D – to proste!

Prowadzący: Tomasz Grzegorz, Przewodzi Grupie TOP, prowadzi firmę MAG Techniki Osłonowe

Musisz to natychmiast wdrożyć!
Najnowsze trendy w branży technik osłonowych.

Panel dyskusyjny

Te błędy mogą Cię dużo kosztować – przepisy prawa budowlanego, które powinieneś znać

Prowadzący: Anna Kornecka, doświadczony wykładowca i trener szkoleń z zakresu prawa i postępowania administracyjnego

Prezentacje dostawców

Sprawdź, jak dużo możesz zaoszczędzić w Twojej firmie. Techniki efektywnego zarządzania

Prowadzący: Przemysław Pruszyński, doświadczony i wszechstronny lider, który umiejętności zarządzania ludźmi zdobywał w międzynarodowych korporacjach, takich jak Heineken, Whirlpool, IKEA, Inwido.

Skuteczna kampania reklamowa Facebook i Google w branży technik osłonowych

Prowadzący: Marta Jabłońska, prowadzi i optymalizuje kampanie Google AdWords oraz Facebook Ads. Planuje i wdraża działania w mediach społecznościowych. Przeprowadza szkolenia, audyty i konsultacje.

Zarządzać po ludzku. Jak mówić, aby nas słuchali, jak słuchać aby z nami rozmawiali?

Prowadzący: Brygida Dynisiuk, od 2016 roku pracuje jako niezależna konsultantka. Wspiera organizacje w zwiększaniu efektywności i życzliwości w pracy, poprzez zmianę nawyków językowych.

Pergole oczami praktyka. Jak doradzać w procesie sprzedaży

Prowadzący: Jarosław Żak, jeden z najlepszych specjalistów w Polsce w montażach osłon okiennych oraz tarasowych. Jego specjalnością są konstrukcje przy użyciu markiz oraz pergoli.

kolacja

wręczenie certyfikatów Lider Technik Osłonowych

[FM_form id="2"]

prelegenci

Dr Krystian Dudek

Doktor nauk humanistycznych z zakresu komunikacji i PR ale przede wszystkim praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem. Właściciel Instytutu Publico – firmy szkoleniowej i agencji PR. Pomaga wprowadzać na rynek marki, kreować wizerunek, promować produkty i usługi, zwalczać kryzysy wizerunkowe i prowadzić kampanie wyborcze. Realizował projekty dla branży technik osłonowych.

Łączy wiedzę naukową z bogatym doświadczeniem praktycznym, ubierając to w lekką formę, która zapada w pamięć. Ma na koncie kilkaset projektów PR i kilka tysięcy godzin szkoleniowych m.in. dla Ministerstwa Obrony Narodowej, KGHM, Fiat Poland, LUX MED, Urzędów, Centrów Zarządzania Kryzysowego czy Międzynarodowych Targów w Krakowie i Poznaniu.
Jakość jego szkoleń i świadczonych usług PR potwierdzają liczne referencje i opinie uczestników, którzy piszą: „Prostota, z jaką została przekazana wiedza zdumiewa. Inspirator.”; „Jest charyzmatycznym mówcą i skarbnicą wiedzy”; „Chodzący wulkan pozytywnej energii, którą uwielbia dzielić się z innymi.”

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Laureat Wyróżnienia Specjalnego „LEW PR” oraz nagrody „PRoton”, przyznawanej profesjonalistom odznaczającym się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem; przyczyniającym się do sukcesu firm, dla których pracują.
Pracował jako dziennikarz, pełnił funkcję rzecznika prasowego, odbył kilka staży w Kancelarii Premiera i Prezydenta RP. Wykłada na kilku uczelniach, stale w Wyższej Szkoły Humanitas gdzie pełni funkcję Pełnomocnika Kanclerza ds. PR.
Komentował m.in. dla  TVP, TVN, Polsatu, Newsweeka, Polityki, Rzeczpospolitej, Gazety Finansowej, Gazety Wyborczej, Pulsu Biznesu czy wirtualnemedia.pl.

Więcej na www.Instytutpublico.pl

Marta Jabłońska

Działa w marketingu od 7 lat. Pracowała zarówno w agencjach, jak i po stronie klienta. Przez prawie dwa lata była redaktorem/dziennikarzem Nowego Marketingu – jednego z największych polskich portali internetowych o tej tematyce.

Prowadzi i optymalizuje kampanie Google AdWords oraz Facebook Ads. Planuje i wdraża działania w mediach społecznościowych. Przeprowadza szkolenia, audyty i konsultacje. Autorka bloga: www.martajablonska.pl.

R. Pr. Anna Kornecka

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, doktorantka nauk prawnych w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej UJ, ukończyła Podyplomowe Studium Prawa Autorskiego, Prasowego i Wydawniczego na UJ, a także organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie kurs „Małopolski Radca Prawny przed Sądami Unii Europejskiej- edycja II”. Od 2011 roku członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Krakowie.

Doświadczony wykładowca i trener szkoleń z zakresu prawa i postępowania administracyjnego. W latach 2017-2018 trener i wykładowca a następnie ekspert i doradca w ramach projektów pn. „Prawo budowlane.

Profesjonalny urzędnik dla zrównoważonego rozwoju” oraz „Profesjonalni urzędnicy- prawo budowlane” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój adresowanych do pracowników administracji architektoniczno- budowlanej oraz nadzoru budowlanego.

Jarosław Żak

Jeden z najlepszych specjalistów w Polsce w montażach osłon okiennych oraz tarasowych. Jego specjalnością są konstrukcje przy użyciu markiz oraz pergoli.

Dąży do tego, by zastosowane przez niego rozwiązania wiernie służyły jego klientom gwarantując wygodę i zadowolenie. W pracy z klientem słucha i podąża za jego potrzebami, dzięki temu może pochwalić się świetnymi relacjami trwającymi od lat.

Firma WIOLLA, którą tworzy, świętuje 25-lecie swojej działalności. Jak przekonuje Jarosław Żak - to imponujący staż, tym bardziej, kiedy ma się za sobą sporo satysfakcjonujących realizacji, a tym samym szerokie grono zadowolonych klientów.

Jeden z pomysłodawców Grupiy TOP. Docenia jej istotne wsparcie wynikające z wymiany pomysłów w gronie najlepszych ekspertów w kraju oraz realizację wspólnych akcji. To fundamentalny element w realizacji każdego celu, postawionego w tej organizacji.

W wolnym czasie możemy spotkać go na stoku narciarskim, gdzie z zapałem doskonali swoją technikę jazdy.

Tomasz Grzegorz

Ekspert w zarządzaniu zespołem, entuzjasta systemów informatycznych usprawniających procesy w przedsiębiorstwie. W swojej codziennej pracy docenia siłę marketingu internetowego, wizualizacji czy grafiki 3D, po które chętnie sięga, by rozwijać biznes, który prowadzi już od 14 lat.

W pracy może pochwalić się nie tylko wybitnymi realizacjami, ale także zgranym i skutecznym zespołem, który jest istotnym kapitałem jego firmy. Cieszą go wyzwania i możliwość tworzenia z najlepszymi specjalistami w branży. Chętnie podejmuje wspólne inicjatywy tj. Podaruj Dzieciom Wakacje albo Dni Otwartych Markiz.

Grupa TOP, którą współtworzy, to dla niego forum wymiany myśli i doświadczeń, a także platforma do rozwoju biznesu i realizowania wspólnych projektów. Szanuje i docenia ogromny potencjał, jaki tkwi w tworzeniu wartości dla klienta, w postaci jakości marki i oferowanych przez nią produktów.

Jego pasją jest lotnictwo, posiada licencję pilota turystycznego, więc w wolnym czasie chętnie buja w przestworzach. W biznesie jednak, nie buja w obłokach 😉 A gdy już wyląduje… z pewnością spotkamy go na stoku narciarskim lub w zaciszu swojego domu z dobrą książką, najlepiej z zakresu przywództwa i zarządzania, choć w jego bibliotece znajdzie się także ciekawy reportaż lub biografia.

Przemysław Pruszyński

Doświadczony i wszechstronny lider, który umiejętności zarządzania ludźmi zdobywał w międzynarodowych korporacjach, takich jak Heineken, Whirlpool, IKEA, Inwido. Przez ostatnie 5 lat piastował stanowiska Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Zakładu, Prezesa Zarządu – w Rosji i w Polsce. Jest zwolennikiem racjonalnego i zdroworozsądkowego podejścia do biznesu, a w swojej pracy skupia się nad zmianą kultury organizacyjnej i budowaniu długofalowych strategii które opiera na codziennej pracy z ludźmi i ich rozwoju.

Skończył Elektronikę na Politechnice Wrocławskiej, a w 2018 ukończył Akademię Psychologii Przywództwa u Jacka Santorskiego.

DOŚWIADCZENIE

- 11 lat jako lider z czego 5 lat odpowiadając za P&L kierowanych biznesów (Przeprowadzone 2 transformacje w kierowanych organizacji - zespół 800 osobowy)

- 14 letnie doświadczenie we wdrażaniu filozofii Lean

- Trener z zamiłowania, prowadzący własną firmę szkoleniową w latach 2008-2013 (spędzone ponad 1000 godzin na szkoleniach i wdrożeniach Lean)
PRYWATNIE wolny czas dzieli pomiędzy rodzinę, bieganie i czytanie.

Brygida Dynisiuk

Trenerka komunikacji i doskonalenia procesów, mediatorka, coach.

Od 2016 roku pracuje jako niezależna konsultantka. Wspiera organizacje w zwiększaniu efektywności i życzliwości w pracy, poprzez zmianę nawyków językowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w biznesie oraz dużemu przywiązaniu do znaczenia słów, oferuje unikatowe podejście do zarządzania. Promuje podejście w którym relacje pomiędzy pracownikami są tak samo ważne, jak efektywność biznesowa i rezultaty finansowe.

W latach 2008 – 2017 związana z międzynarodową korporacją logistyczną DB Schenker. Odpowiadała tam za doskonalenie procesów, standaryzację oraz zarządzanie zmianą.

Prowadzi warsztaty doskonalenia procesów dla organizacji biznesowych, warsztaty z komunikacji, coaching oraz mediacje.

Piotr Żmidziński

Ekspert w zakresie montaży osłon tarasowych, w skład których wchodzą: żagle przeciwsłoneczne,
pergole tarasowe czy markizy. Swoją karierę buduje i rozwija od 10 lat w rodzinnej firmie, która może
pochwalić się 30-letnią tradycją.

W codziennej pracy lubi klientów, którzy dają mu wolną rękę do stworzenia czegoś unikatowego i funkcjonalnego, co z powodzeniem będzie służyło przez lata. 

Prywatnie dumny zawodnik drużyny piłkarskiej KS Tkaczów oraz entuzjasta żeglowania na
sportowych katamaranach. Nie pije kawy pod żadną postacią, bo… energię czerpie z ciekawych i
ekscytujących przedsięwzięć. Zaraża pozytywną energią, zaangażowaniem i kreatywnością, co sprzyja
budowaniu świetnych relacji z otoczeniem.

Podczas konferencji LTO będzie przewodzić wydarzeniu i zachęcać uczestników do poznawania się nawzajem.

Partnerzy konferencji

Sponsorzy konferencji

Wsparcie merytoryczne
i organizacyjne

Patronat medialny

Chcesz o coś zapytać?
Napisz do nas!

New Field