Konferencja Lider Technik Osłonowych

Rozpoczęły się przygotowania do pierwszej w historii branży konferencji – Lider Technik Osłonowych. Podczas dwudniowego spotkania, które planowane jest w listopadzie w Łodzi firmy z branży technik osłonowych będą korzystać z wiedzy ekspertów i dowiedzą się jak działają najbardziej efektywne firmy w branży.

Konferencja organizowana jest przy wsparciu Grupy TOP, porozumienia lokalnych liderów branży technik osłonowych. Dzięki doświadczeniom zebranym w kilkunastu firmach powstał program dostosowany do potrzeb przedsiębiorstw usługowych.

Uczestnicy będą mogli poznać skuteczne metody budowania własnej marki na rynku, głównie w oparciu o media elektroniczne. Dowiedzą się jak prezentować własne rozwiązania za pomocą technik wizualizacji 3D oraz rozszerzonej rzeczywistości. Zyskają informację w którym kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwa, aby najlepiej dopasować ofertę do popytu na rynku. Szczególna część poświęcona będzie kształtowaniu relacji zaufania w przedsiębiorstwie i kompetencjom budowania zespołu.

Podczas konferencji planowane są wykłady ale również warsztaty, dzięki którym będzie okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany wiedzy z firmami z różnych części Polski. Ważnym elementem spotkania ma być dwukierunkowy przepływ wiedzy, zarówno pomiędzy firmami montażowymi jak również ich dostawcami. Także producenci rozwiązań będą mogli na szerokim forum dowiedzieć się o potrzebach rynku od ekspertów, którzy pracują bliżej z klientem końcowym.

Bilety dla pierwszych chętnych oferowane są w obniżonej cenie, dlatego z decyzją o udziale nie warto zwlekać!

Gwarancją sukcesu spotkania branżowego jest doświadczenie, jakie Grupa TOP wypracowała organizując już kilkanaście spotkań przedsiębiorstw w branży. Każdy z ich dotychczasowych uczestników podkreśla wartość, jaką daje budowanie kontaktów i wymiana wiedzy z innymi podmiotami, często stawiającymi czoła tym samym wyzwaniom w swoich firmach.